Doğal Çörekotu & Isırgan Şampuanı

Ürün Özellikleri

Yıpranmış, Zayıf ve Kepekli saçlar için 

Isırgan bitkisi pek çok alanda özellikle alternatif tıp alanında hizmet veren bir bitkidir. Cilt gençleştirici özelliği ısırgan tohumu yağının faydaları arasında en sık karşımıza çıkan özelliğidir.hatta Avrupa da gençlik iksiri diye tabir edilir.ısırganın saç için olan faydaları artık herkes tarafından bilinmektedir. Bu faydalar içerisinde ısırgan tohumu yağı da etkin bir rol oynamaktadır. saç dökülmesinden saç derisi hastalıklarından şikayetçi olanlar için tam ısırgan tohumu yağı aranan bir bitkisel yağdır. Saç problemleri ve kepeklenme içinde olumlu ve kalıcı etki sağlayan ısırganotu şampuanı kafa derisine masaj yapıldığında saçı güçlendiriyor ve uzatıyor.

Ayrıca çevresel faktörlerden vucuda zarar verebilecek olumsuz etkilerden de korunmayı sağlar.ısırganotu yağıyla saç dökülmesini durdurup,ince ,cılız,saçları görleştirip,sürekli kırılan saçlarınızı daha hacimli ve canlı bir görünüme kavuşturup saçlarınızı parlak ,ışıl ışıl bir görünüme kavuşur.Isırganotu şampuanı,saç köklerinde DHT birikimini engeler,DHT hormunu erkek ve kadında saç dökülmesinin başlıca faktörlerindendir. Isırganın içerdiği Demir,mağnezyum,patesyum,ve A,E,C vitaminleri kandolaşımını hızlandırıyor ,dökülme duruyor,saç telleri kalınlaşıyor,saçlar gürleşiyor,güçleniyor,hacim kazanıyor,yıpranma azalıyor,kepeklenmeye iyi geliyor ve saçlara ekstra canlılık ve sağlık kazandırıyor.

Doğal Isırgan Şampuanı Doğal yağlardan geliştirilmiş özel formülü sayesinde saç derinize bakımı yapar özellikle içerisinde bolca bulunan Isırganotu yağı sayesinde saç köklerinde DHT birikimini engeler,ısırganın içerdiği demir,mağnezyum,potasyum ve A,E,C vitaminleri sayesinde kandolaşımını hızlandırır,dökülme durur,saç telleri kalınlaşır,gürleşir,hacim kazanır,yıpranma azalır,ayrıca mentol kullanılarak kepek sorunuzu azaltacak ve saclarınıza ekstra canlılık kazandıran bir formüldür.

KULLANIMI: çörekotu –Isırgan şampuanıyla saçlarınızı temizlerken üçüncü yıkamada saç için gerekli tamamen bitkisel yağlardan geliştirilmiş özel formülü sayesinde başınızda 2-3 dakika bekleterek önden arkaya doğru masaj yaparak saç derinize gerekli bakımı yapılmış olacaktır sonra bol ılık suyla durulayınız.gerektiğinde tekrarlayınız.

iÇERİĞİ: IsırganTohumu Yağı,Siyah tohumu yağı (çörek otu yağı), badem yağı, susam yağı, sarımsak yağı, hindistancevizi yağı, defne yağı, biberiye yağı, lavanta yağı, jojoba yağı, keten tohumu yağı, ceviz yağı, fındık yağı, üzüm çekirdeği yağı, papatya yağı, çam yağı, zeytin yağı,hint yağı

Translate »