Doğal Çörekotu & Defne Şampuanı

Ürün Özellikleri

Zayıf, İnce, Kırılmış saçlar için

Defne yağı özellikle Akdeniz bölgesinde yetişen defne ağacından elde edilen bir yağdır. Defne ağacının yaprakları ve meyvesi (Oleum Lauri expressürn)£. nobilis L. türünün olgun meyvalarından elde edilen sabit yağdır. Meyvelerinden elde edilen defne yağı antiseptik özelliğe sahiptir. Bu yağ;Mikrop öldürücüdür,İdrar söktürücüdür,Terleticidir,Spazm çözücüdür,Ağrı kesici etkilere sahiptir.Defne yağı çok güçlü bir antioksidandır.En çok saç dökülmesine karşı kullanılır.Defne Yağı Saç diplerindeki hücreleri aktivite ederek saç tellerinin güçlenmesini,çevre şartları,kimyasal temizleyiciler ve çeşitli nedenlerden kaynaklanan kepeklenmenin azalması ve zamanla durmasını,saçın yağlanmasını geciktirerek saç ve saç diplerini beslenmeye,yıpranmış ve kırılmış saçları onarmaya,zayıf ve ince telli saçların güçlenmesine sahip olmasını sağlamaya yardımcı olur. Doğal yağlardan geliştirilmiş özel formülü sayesinde özellikle içerisinde bolca bulunan Defne Yaprağı Yağı sayesinde saç diplerindeki hücreleri aktive ederek saç tellerinin güçlenmesini,çevre şartlarından dolayı kepeklenmenin azalması,cilte oluşan ölü derilerinin atılması,saçın yağlanmasını geciktirmesi,yıpranmış ve kırılmış saçları onarmaya,zayıf ve ince telli saçların güçlenmesine,gür dolgun ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir formüldür.

KULLANIMI: çörekotu –Defne şampuanıyla saçlarınızı temizlerken üçüncü yıkamada saç için gerekli tamamen bitkisel yağlardan geliştirilmiş özel formülü sayesinde başınızda 2-3 dakika bekleterek önden arkaya doğru masaj yaparak saç derinize gerekli bakımı yapılmış olacaktır sonra bol suyla durulayınız.gerektiğinde tekrarlayınız.

İÇERİĞİ:Defne Yaprağı Yağı , Siyah tohumu yağı (çörek otu yağı), badem yağı, susam yağı, ısırgan otu tohumu yağı, sarımsak yağı, hindistancevizi yağı, biberiye yağı, lavanta yağı, jojoba yağı, keten tohumu yağı, ceviz yağı, fındık yağı, üzüm çekirdeği yağı, papatya yağı, çam yağı, zeytin yağı,hint yağı

Translate »